Automatyka i Robotyka

Automatyzacja produkcji i roboty przemysłowe w Bielsku Białej

Automatyka przemysłowa pozwala na zoptymalizowanie produkcji i obniżenie kosztów, tym samym przekładając się na zwiększenie zysku. Nowoczesne maszyny przemysłowe są wysoko zrobotyzowane, co pozwala na minimalizację błędów i krótszy czas produkcji. Stosowanie nowoczesnych metod produkcyjnych pozwala na zwiększania potencjału i stwarza nowe możliwości.

Robotyka i automatyka przemysłowa pozwalają na innowacyjność, która zapewnia przedsiębiorcom zwiększenie zysków z inwestycji. Korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych pozwala na zwiększenie konkurencyjności.

Świadczymy nasze usługi zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, dyrektywami UE, a także normami i procedurami ISO.

Programowanie sterowników PLC i napędów

Zapewniamy naszym klientom optymalne rozwiązania uwzględniające aspekt  ekonomicznym, jak i zwiększenie efektywności produkcji. W naszej ofercie znajduje się budowa i modernizacja szaf sterowniczych oraz programowanie sterowników PLC i napędów. Decydując się na usługi Lucastech otrzymają Państwo kompleksową obsługę.

Sterowniki PLC wykorzystywane są w licznych gałęziach przemysłu i zapewniają niezawodną pracę maszyn przemysłowych. Wymagają one jednak odpowiedniego zaprogramowania i regularnego serwisowania. Wiemy jak ważne jest dla przedsiębiorców niezawodny system produkcyjny, dlatego zapewniamy wysoką jakość i gwarancję na wykonywane przez nas usług.

Naprawa, modernizacja i serwis maszyn przemysłowych w Bielsku Białej

Od lat zajmujemy się projektowaniem stanowisk zrobotyzowanych oraz programowaniem robotów Fanuc i Kuka. Jako wysokiej klasy specjaliści dostarczamy spersonalizowanych rozwiązań. Nasi inżynierzy posiadają odpowiednie uprawnienia do modernizacji maszyn produkcyjnych i przemysłowych.

Zajmujemy się naprawą maszyn produkcyjnych, miedzy innymi taśm produkcyjnych. Posiadamy odpowiednie zasoby, aby świadczyć usługi serwisowania maszyn produkcyjnych oraz ich modernizacji.

Robotyka i automatyka przemysłowa

Nasi specjaliści, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, służą pomocą i wiedzą w zakresie:

  • Projektowania stanowisk zrobotyzowanych.
  • Programowania robotów Fanuc i Kuka.
  • Programowania sterowników PLC oraz napędów maszyn przemysłowych.
  • Projektowania i montaż automatyki przemysłowej i robotów przemysłowych.
  • Budowy i modernizacji szaf sterowniczych.
  • Naprawy i serwisowania maszyn produkcyjnych i przemysłowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, skorzystaj z poniższego formularzu kontaktowego lub odwiedź naszą siedzibę w Bielsku Białej. Z chęcią odpowiemy na pytania i przedstawimy ofertę przygotowaną do potrzeb Twojej firmy.

spawanie stali gliwice, obróbka metali katowice

Wyślij zapytanie